שיווק דיגיטלי התחלת שיווק באינטרנט

שיתוף ע"י:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

משנה לשנה אנחנו רואים שהטכנולגיה מתקדמת אז אנחנו חייבים לעמוד בקצב, לפני כמה שנים היה שיווק מסורתי שהכל היה מאוד פשוט השיווק היה מאוד קשה בלי שום טכנולוגיה ואפשרויות, בזמנינו יש את (דוקטור גוגל) כל דבר שרוצים לחפש פותחים את גוגל ותוך שניות מקבלים את כל המידע שצריכים, אז זהו שאם אנחנו רוצים לשווק עסק זה לא כל כך פשוט.

5 דברים חשובים לדעת לפני שמתחילים בשיווק דיגיטלי:

1. אז אם אנחנו בעלי עסק ורוצים לפרסם את העסק שלנו אצל (דוקטור גוגל) אנחנו צריכים להתחיל בשלבים:

 

  •   שלב שני: אנחנו חייבים ליצור תגי מעקב בתוך חשבון מודעות שלנו, (תגים אומר לתת לחשבון גוגל את המידע על הלקוחות שלנו שנכנסים לאתר ועושים פעולות באתר). אז איך אנחנו מתקינים את התגים? (מצורף וידאו איך ליצור את החשבון ואיך לבצע התקנת תגים): לאחר התקנת התגים אנחנו עושים בדיקה של תגי המעקב שהכל תקין ועובד כמו שעון. (מצורף וידאו:):

 

  • שלב שלישי: התחלת הקמפיין הראשון שלנו בקמפיין אנחנו צריכים לדעת מי הלקוח שיכנס (יבצע רכישה או ליד) (אז יצרנו עוד סרטון עבורכם איך ליצור את הקמפיין הראשון לחשבון החדש שלנו):

2. שיווק דיגיטלי בפייסבוק: אז מה השלבים שאנחנו צריכים לעשות בשביל להתחיל פרסום בפייסבוק?

  • שלב שני: בפייסבוק אין תגים יש מעקב אחרי אירועים באתר שנקרא פיקסל (הפיקסל עוקב אחרי הלקוחות שנכנסים לאתר, לדוגמא: אם הלקוח לחץ על לחצן הוספה לעגלה אז הפיקסל מקבל עידכון שהלקוח ביצע את הפעולה), חשוב מאוד לבצע את התקנת הפיקסל בצורה הטובה ביותר שהפיקסל יקבל את כל המידע, מצורף וידאו איך ליצור את הפיקסל בפייסבוק:

 

  • שלב שלישי: לצערנו חברת Apple ביצעה הגבלת מעקבים (בשפה המקצועית זה IOS) הגבלת מעקבים אומר שאם לקוח נכנס לאתר שלנו והלקוח הגדיר שהוא לא מעוניין שיעקבו אחריו אז הפיקסל לא מקבל את הנתונים (מדובר על מוצרי Apple בלבד), אז בשביל שנוכל לבצע את ההתקנה אנחנו צריכים לבצע את הפעולה שנקראת אימות הדומיין, (אימות הדומיין אומר שאנחנו צריכים לאמת שהכתובת האתר שלנו הוא בבעלותינו) אז איך אנחנו מאמתים את הדומיין? (מצורף וידאו:):

קראו עוד על: כיצד לבחור את החברה לשיווק באינטרנט

קראו מאמר חשוב על: איך להפעיל אימות דו שלבי באינסטגרם?

אם יש לכם עוד שאלות אתם יכולים תמיד לפנות אליי ואשמח לעזור :

נועם שיווק דיגיטלי

הירשמו עכשיו:

פוסטים אחרונים

error: Content is protected !!