שיווק דיגיטלי לעסקים

שיתוף ע"י:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

בשנת 2022 המונח שיווק דיגיטלי תופס תאוצה מאוד חזקה בעולם, בעלי עסקים כבר לא היו צריכים להתאמץ כמו פעם שהשיווק היה לא דיגיטלי ומאוד קשה היה לפרסם את העסק. היום השיווק הדיגיטלי זה תחום מאוד מאתגר כל כך הרבה בעלי עסקים ונהיה מאוד קשה להתלבט בפני הלקוחות.

אז איך אני כבעל עסק יידע להתלבט בפני הלקוחות?

שיווק דיגיטלי לעסקים מה זה אומר לך ? אז אם זה אומר לך שזה רק לשווק את העסק ברשת בלי שום יידע בנושא שיווק אז פה מתחילה הטעות של הרבה עסקים. עסקים בישראל מוציאים אחוזים מאוד גבוהים על פרסום העסק שלהם והם לא מקבלים תוצאות, בדרך כלל זה נובע מטעויות בפרסום.

אז מה השלבים שלי לשפר את השיווק הדיגיטלי:

  1. בדיקת אתר האינטרנט – הרבה לקוחות שלי שביקשו שאני אשווק להם את העסק, בדקתי את האתר שלהם וראיתי מלא טעויות כמובן שאמרתי להם שקודם עושים בדיקה על האתר, עושים בדיקת מכירה באתר מאוד חשוב שהאתר יעבוד כמו שעון. (מהירות, שגיאות 404,)
  2. שיווק ללקוחות נכונים – לאחר שעשינו בדיקה על האתר ושיפרנו ניראות תגובת האתר ועוד, חשוב להתחיל לבצע טסטים בשיווק. לקחת סכום קטן יומי ולבצע בו טסטים של המודעות לראות מה הכי עובד עבור העסק שלנו, מניסיון אישי יש תחומי עסקים שגוגל יעבוד יותר טוב מפייסבוק.
  3. לבקש מחברים או משפחה המלצות – מאוד חשוב לדבר עם המשפחה על העסק אם זה דף הפייסבוק ולשמוע המלצה מהם איך לשפר את השיווק, בכל זאת אין כמו לשמוע עוד עצות על שיווק הדיגיטלי או על ניראות האתר.
  4. להסתכל על השיווק שלך בתור לקוח – אם אנחנו מפרסמים בפייסבוק אז להיכנס לדף הפייסבוק ולהסתכל על הפוסטים שפרסמת, שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך ? האם אתה היית רוכש את המוצר או השירות ממך? בדרך כלל רוב העסקים שבודקים את השיווק הדיגיטלי הם רואים הרבה טעויות בפרסום.
  5. לדעת מי קהל היעד שלך –  מיהו הקהל היעד שלך בעת יצירת השיווק הדיגיטלי? מה הגיל של הלקוחות שרכשו ממך את השיווק? מה המין שיותר עושים פעולות אצלך? לבצע בדיקת מעקב ואז להתחיל לבצע שיווק דיגיטלי נכון לקהל היעד שלך.

קראו מאמר על: מדריך אולטימטיבי לשיווק שותפים

אז מהו שיווק דיגיטלי לעסקים?

שיווק דיגיטלי בכל שנה הוא מתפתח יותר ויותר, שיווק דיגיטלי נקרא כיום שיווק ברשת האינטרנט:

  1. שיווק אורגני – שיווק אורגני זה שיווק חינמי שהתפוצה של האתר שלנו או הדף נחיתה מקבל קליקים והכל ללא תשלום על מודעות, (המלצה שלי לחבר את האתר לSearch Console שככה נוכל לעקוב אחרי התנועה האורגנית לאתר)
  2. שיווק ממומן, זה אומר ליצור מודעה ולשלם על התפוצה של המודעה, או לפי תוצאות תלוי בפלטפורמת הפרסום, דוגמא: (גוגל מודעות) (פייסבוק מודעות) (מיקרוספט מודעות)

מה שייחודי בשיווק דיגיטלי שאנחנו כבר לא מחויבים למכור פיזית את המוצרים שלנו או השירות הכל אפשר לעשות דרך הרשת.

קראו עוד על: מה זה כתיבה שיווקית?

חשוב מאוד כבעל עסק להתקדם לשיווק דיגיטלי עסק שלא מפרסם בשנת 2022 ברשת הוא נותר מאחור ומפסיד הרבה אפשרויות לקדם העסק שלו, כמובן שיווק דיגיטלי זה לא רק לחברות גדולות עם הון, זה גם לעסקים קטנים, כמו – עורכי דין, רואי חשבון, פרילנסרים, תחום האוכל ועוד.

שיווק העסק שלנו מעיד על חדשנות עסקית ורצינות לקדם את העסק שלנו, הדרך היחידה להתקדם להגיע לקהל היעד שלנו בצורה קלה ולא מסובכת, כמובן שרשתות החברתיות היום משחקות תפקיד מאוד חשוב בתחום השיווק ברשת, רשת הטיקטוק שהתפתחה בצורה קיצונית. אינסטגרם שזה רשת חברתית עם הרבה אפשרויות להגיע לקהל שלנו.

צרו איתי קשר עוד היום להתחלת השיווק הדיגיטלי לעסק שלכם

הירשם עכשיו:

פוסטים אחרונים

error: Content is protected !!