8 בלוגים חמים של בינה מלאכותית

שיתוף ע"י:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
תוכן העניינים

8 בלוגים חמים של בינה מלאכותית שכדאי לך לעקוב אחריהם

8 בלוגים חמים של בינה מלאכותית בינה מלאכותית (AI), שהייתה מושג לא ידוע יחסית לפני כמה עשורים, היא העתיד. ולמרות שהיתרונות של בינה מלאכותית לעומת החסרונות של ויכוח בינה מלאכותית משתוללת, זו לא המטרה של הבלוג הזה.

עם בינה מלאכותית בראש של כולם, תעשיות מרובות, כולל שיווק B2B, עומדות בתור כדי לראות כיצד לנצל את נפלאות הבינה המלאכותית. ודרך מצוינת לעשות זאת היא לעקוב אחר הבלוגים הטובים ביותר של AI.

באמצעות בלוגים של בינה מלאכותית, אפשר לקבל תובנה אמיתית לגבי ההתפתחויות האחרונות בתחום, וכיצד יש להן פוטנציאל להשפיע עליך, כמו גם להבין איך אתה יכול להישאר מעודכן בנוף מתפתח.

אבל להבחין בין בלוגי הבינה המלאכותית הטובים לרעים יכול להיות אתגר אמיתי. למרבה המזל, עשינו את העבודה כך שלא צריך. בפוסט זה, נסקור את 10 בלוגי הבינה המלאכותית הטובים ביותר שמשווקי B2B צריכים לדעת בשנת 2023.

שיווק דיגיטלי לעסקים

1. אופן ai

אופן ai היא קבוצת מחקר ללא מטרות רווח של מומחים בתעשייה. מטרתו לא רק להביא את הכוח של AI להמונים, אלא גם להנגיש אותו. הבלוג שלהם, שעיקרו חינוכי באופיו, הוא משאב רב ערך לכל מי שמתעניין בעתיד של AI.

בממוצע, יש להם בערך 3-4 בלוגים חדשים בחודש כשהנושאים המכוסים בבלוג מגוונים מאוד. לדוגמה, יש להם בלוגים על כל דבר, החל מהפעלת יישומים מהדור הבא ועד לפריסת מודלים של שפה.

2. שליטה בלמידת מכונה

בלוג AI זה, שחיבר ג'ייסון בראונלי, מיועד למפתחים חדשים שמתחילים בתחום ה-AI. כמפתח ML, ג'ייסון שואף לספק חינוך אישי לקורא, עם טיפים וכלים שהוא קלט במהלך מסע הבינה המלאכותית.

אם מעוניינים לקדם את הידע שלך בבינה מלאכותית, זהו אחד מבלוגי הבינה המלאכותית הטובים ביותר שיש עם נושאים החל מלמידה עמוקה ועד הכנת נתונים, פייתון ועוד.

יש אפילו סעיף 'התחלה' אם התוכנה חדשה יחסית בעולם הבינה המלאכותית עם מדריכים שלב אחר שלב על למידת מכונה יישומית. זהו גם אחד מבלוגי הבינה המלאכותית המעודכנים ביותר ברשימה עם מספר פוסטים חדשים בבלוג בשבוע בממוצע.

יש לך אתגר שיווק נכנס שצריכים עזרה בו?

3. בלוג למידת מכונה של AWS

כפי שכל מי שמתעניין בבינה מלאכותית יודע, אמזון ובינה מלאכותית הולכים יד ביד. אנחנו מתכוונים, זה באמת הגיוני… רק לחשוב על הפעם האחרונה שביצעת רכישה באמזון ובסופו של דבר קניית 10 דברים נוספים בגלל ההמלצות שלהם.

הבלוג עצמו הוא בית למדריכים כיצד ניתן להשתמש ב-מ.ל. ובינה מלאכותית בשילוב עם אמזון, מה שהופך אותו לקריאת חובה עבור חובבי AWS. זה מכסה גם חלקים מרובים של הנוף של אמזון, מאמזון AppFlow ועד Amazon SageMaker. הוא גם מתעדכן מדי יום, ולכן המידע מגיע בזמן מאוד.

4. חוכמה עובדת

בלוגים של Wisdom Works AI מטרתם לספק לקוראים ידע מעמיק ב-AI. בעוד Wisdom Works בעצמה מספקת מגוון שירותי טכנולוגיה וייעוץ, הבלוג מועיל מאוד למי שמחפש לקדם את הידע שלהם בבינה מלאכותית. באופן ספציפי, הבלוג מתמקד כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיות משבשות כדי לספק יתרון תחרותי ייחודי ובר קיימא על פני המתחרים שלך.

יש קטעים מעניינים ומעוררי מחשבה כמו האם אנחנו הולכים לקראת קיץ בבינה מלאכותית, לבלוגים יותר ממוקדים בינה מלאכותית לעסקים כגון האם הארגון שלך מנצל את מלוא היתרונות של אימוץ ענן והטרנספורמציה דיגיטלית. ולמרות שהבלוג אינו מתעדכן בתדירות גבוהה כמו אחרים שאנו מפרטים (בממוצע בלוג אחד בחודש)

חובה לדעת: מדריך מעשי לקידום מותג בפייסבוק.

 בכל זאת הוא מהווה משאב רב ערך אם מחפשים לקדם את הידע שלך בבינה מלאכותית (בכל זאת הבינה המלאכותית זה העתיד).

5. בלוג AI של גוגל

גוגל היא סטארט-אפ אינטרנט ברמה עולמית.. אולי שמעת עליהם? מלבד בדיחות חח, מלבד היותה אחת החברות המצליחות בעולם, גוגל מנהלת גם בלוג בינה מלאכותית מעולה המנוהל על ידי צוות המחקר של גוגל AI. יש להם בלוגים ומשאבים אחרים ממגוון נושאים הקשורים לבינה מלאכותית כגון:

סמוך עלינו – ברגע שמתעניינים ב-AI, נמצא משהו מעניין בבלוגים שלהם! מבחינת תדירות, הבלוג מתעדכן לעתים קרובות מספר פעמים ביום. חסרון אחד של הבלוג הזה הוא הפריסה, שהיא לא הכי ידידותית למשתמש, אבל איכות התוכן יותר מפצה על זה.

תואר בשיווק

8. חדשות MIT – בינה מלאכותית

זה ללא ספק אחד מהבלוגים האהובים עלינו בינה מלאכותית בחוץ. הבלוג מנוהל על ידי המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס, הוא בעיקר חינוכי באופיו. הוא מתמקד בחדשות ובמגמות האחרונות ב-AI, כמו גם ביישום המעשי של AI בחיי היומיום.

עם זאת, הנושאים הספציפיים בתוך הנושאים הגדולים יותר מגוונים מאוד וכוללים כותרות רלוונטיות הן לעסקים והן לחברה רחבה יותר בכלל. הבלוג מתעדכן מספר פעמים בחודש בממוצע, כאשר הרוב המכריע של הפוסטים הוא של חוקרים מקצועיים.

והנה – 8 מהבלוגים הטובים ביותר של AI באינטרנט (רק לדאוג לא לבלות את כל הערב בקריאה… היינו שם חח). בנוסף להיותם דרך מצוינת ללמד אחרים על בינה מלאכותית כנושא, בלוגים הם דרך מצוינת להציג רעיון או רעיון בפורמט פשוט ומועיל שהקהל שלך יעריך.

בלוגי הבינה המלאכותית שמנינו למעלה הם רק קצה הקרחון, יכולנו להרחיב את הרשימה ל-100+ אבל למענכם (ולמעננו), השארנו אותה ב-8.

למה לכתוב בלוג?

כעת, אתם אולי שואלים, מדוע חברות ומכונים כאלה עוסקים בבלוגים. כדי לענות על שאלה זו, עלינו להבין את התפקיד של בלוגים בשיווק. שיווק תוכן, שהפך חשוב להפליא לאסטרטגיית השיווק הנכנס שלך, עוזר למשווקים למקסם כדאיות אורגנית ויצירת לידים – הלא הוא הגביע המיוחד של השיווק.

זה עושה זאת על ידי הבאת אנשים לאתר שלך על ידי מתן תוכן רלוונטי ומועיל בשלבים שונים של משפך השיווק, המותאם למה שהם מחפשים.

חברות ומכוני בינה מלאכותית ביקשו, באופן מובן, להשתמש בשיווק תוכן באסטרטגיית האתר שלהם כדי להגדיל את מספר המבקרים באתר שלהם.

בעיקרו של דבר, האתר מקבל יותר מבקרים, והקורא מקבל גישה לתוכן בעל ערך המותאם לחיפוש שלהם – מנצח לכל הצדדים.

עברו לדף הבית: שיווק דיגיטלי לעסקים.

הירשמו עכשיו:
פוסטים אחרונים